Moji klienti

The photos look absolutely incredible! We love them! I'm not quite sure how you manage to capture all these little moments and expressions but the result is great! Everyone has been so impressed with what you've done!

Thanks soooo much!

Agathe and Laurence

Ahoj Jindro,
strašně moc děkujeme za fotky, jsou dechberoucí :) ... jedeme je od pátku už nejmíň po padesáté a dojetí a úsměv nám nemizí z tváří :) ... Ještě jednou moc děkujeme a jsme rádi, že jsme si tě vybrali :)
Děkujeme, děkujeme, děkujeme


Monča a Luky

Hi Jindra,
Thankyou, we now have all of our pictures :-)
We really love them and we have had a lot of good comments from the ones that we had so far ... Please feel free to use our pictures on your website if you wish, ( we would be honoured ) and also i am very willing to give a great testimonial of your work.... Thank you again for making our special day so fantastic...


all the best Graham and Becky

Ahoj Jindro,
již dlouho se ti chystám napsat. V době, kdy bylo čerstvě po svatbě a my měli od tebe fotky, jsme slýchali četnou chválu nad fotkami. Často jsme však říkali, že to ne my, ale ty - skvělý fotograf. A proto bys právě ty měl slyšet ony pochvaly! Asi to víš, že děláš svou práci výborně, ale stejně mi to nedalo a říkala jsem si, že ti musím napsat. Třeba někdo z našich blízkých pojme inspiraci a setkáme se na nějaké akci.


Ahoj Hanka a zdraví i Jirka Vláčilovi.

Hi Jindra,
I really want to thank you for the amazing job you did with our wedding photographs! 
You got some incredible shots and the best shot of Alan smiling that I've ever seen. You have great timing and an excellent sense of space. I am so glad we chose you!
Thank you so much for making truly beautiful wedding photos for us. Many are framed around the house now... :) 


Sincerely
Aly Kendrick

Hi Jindra,
Thank you so much for the pictures so far!  They are beautiful!  You were the perfect person for the job and we had a wonderful time with you!  Everyone Keeps telling Us how nice of a person you were and what a great job you did.
From the bottom of our hearts, thank you so much for all your hard work!


Sincerely,
Veronika and Etienne

Dobrý den,
chtěli jsme Vám ještě jednou poděkovat za krásné fotografie ze svatby, album je skvělé, máte pro zachycení těch nejlepších momentů prostě cit...
Díky za příjemnou spolupráci a přejeme hodně a hodně spokojených nevěst, ženichů a tak dále :-).

Pavla a Petr Čechovi

Ahoj Jindro,
co říct...
PROSTĚ PARÁDA!!!! :O)
Jsme opravdu moc spokojení. Dokázal jsi zachytit úžasné okamžiky, fakt jo! Jsem strašně ráda, že i přesto naše typické horské počasí :o) čiší z fotek pohoda a radost.
Díky Tobě budeme mít na ten ,,náš den" krásnou vzpomínku a nejen my - rodina už se třese :oD.


Moc zdravíme.
Švesťáci, Orlické hory

Kontaktujte mne


Zobrazit místo Jindra Štěrba na větší mapě

Jsem členem mezinárodní asociace profesionálních svatebních fotografů (ISPWP), která sdružuje nejlepší světové svatební fotografy, ve které si členství nejde jen jednoduše koupit, ale každý fotograf musí splnit přísně dodržované podmínky a následně o jeho členství hlasují současní členové. Členství mám také v asociaci Fearless Photographers, která sdružuje více než 1800 nejodvážnějších svatebních fotografů pro novomanžele, kteří opravdu milují fotografii.

Mnohaleté zkušenosti, špičková technika a profesionální zodpovědnost ke své práci mi přinášejí možnost nabídnout svým klientům kvalitní služby a osobní přístup.