O mně

Na svých snímcích kladu důraz na svěží a moderní styl s citem pro detail, jednoduchost a zachycení těch pravých okamžiků. K dosažení dokonalých snímků není zapotřebí pouze mého talentu a zkušeností, ale také technické podpory. Tu mou tvoří fotoaparáty a objektivy Nikon.
Součástí mého ateliéru je také minilab Fujifilm Frontier 350 a fotografický plotr Epson. To vše dává dohromady celek zaručující kompletní a nekompromisní balíček perfektních služeb pro mé zákazníky.

Mnohaleté zkušenosti, špičková technika a profesionální zodpovědnost ke své práci mi přinášejí možnost nabídnout svým klientům kvalitní služby a osobní přístup.

Jsem členem mezinárodní asociace profesionálních svatebních fotografů (ISPWP), která sdružuje nejlepší světové svatební fotografy ve které si členství nejde jen jednoduše koupit, ale každý fotograf musí splnit přísně dodržované podmínky a následně o jeho členství hlasují současní členové. Členství mám také v asociaci Fearless Photographers, která sdružuje více než 1800 nejodvážnějších svatebních fotografů pro novomanžele, kteří opravdu milují fotografii.

Kontaktujte mne


Zobrazit místo Jindra Štěrba na větší mapě

Jsem členem mezinárodní asociace profesionálních svatebních fotografů (ISPWP), která sdružuje nejlepší světové svatební fotografy, ve které si členství nejde jen jednoduše koupit, ale každý fotograf musí splnit přísně dodržované podmínky a následně o jeho členství hlasují současní členové. Členství mám také v asociaci Fearless Photographers, která sdružuje více než 1800 nejodvážnějších svatebních fotografů pro novomanžele, kteří opravdu milují fotografii.

Mnohaleté zkušenosti, špičková technika a profesionální zodpovědnost ke své práci mi přinášejí možnost nabídnout svým klientům kvalitní služby a osobní přístup.